Kalendarium informacji

Aktualności

Zaproszenie do organizacji sesji EUSEW w Brukseli oraz zgłaszania kandydatur do nagrody EU Sustainable Energy Award

 • BRWL /
 • 05-02-2018
 • drukuj
 • poleć
 • PDF
Ilustracja do informacji: Zaproszenie do organizacji sesji EUSEW w Brukseli oraz zgłaszania kandydatur do nagrody EU Sustainable Energy Award Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2018 (EUSEW) to jedna z najważniejszych konferencji politycznych UE organizowana przez Komisję Europejską - Dyrekcję Generalną ds. Energii i poświęcona wspólnotowej zrównoważonej polityce energetycznej. Komisja zaprasza zainteresowanych do współpracy przy tworzeniu i realizacji sesji w ramach oficjalnego programu EUSEW 2018 w Brukseli. Wnioski o organizację 90-minutowych sesji można zgłaszać do 23 lutego.
Trzynasta edycja EUSEW odbędzie się od 4 do 8 czerwca. Główna konferencja EUSEW 2018 będzie miała miejsce w Brukseli (5-7 czerwca), towarzyszyć jej będą wydarzenia  realizowane w całej UE.

Komisja Europejska zaprasza zainteresowane organizacje do współtworzenia warsztatów EUSEW w Brukseli. Wszystkie podmioty zajmujące się tematyką energii chcące zaprezentować europejskiej publiczności swoje pomysły promowania zrównoważonej energii oraz transformacji energetycznej podczas Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii  mogą ubiegać się o organizację jednej z oficjalnych sesji konferencji.

90-minutowe sesje partnerów EUSEW mogą być zrealizowane w formie debaty panelowej, okrągłego stołu, seminarium czy tzw. world cafe. Sugeruje się udział od 2 do maksymalnie 5 prelegentów.

Wnioski o organizację oficjalnej sesji EUSEW w Brukseli można zgłaszać do 23 lutego 2018 r.
 
EU Sustainable Energy Awards
 
Ponadto, w ramach EUSEW 2018 Komisja Europejska zaprasza do nominowania projektów lub wnoszenia kandydatury własnej  do nagrody EU Sustainable Energy Awards. Nagroda przyznawana jest za projekty: od lokalnych inicjatyw do kompleksowych programów ukierunkowanych na przemysł, które pomagają obywatelom, przemysłowi oraz sektorowi publicznemu w działaniach na rzecz Unii Energetycznej.
 
 
Więcej informacji:

Strona internetowa EUSEW 2018 wraz z krótkim przewodnikiem aplikacyjnym a także formularzem zgłoszeniowym: zobacz
(Przewodnik aplikacyjny można również pobrać poniżej).
Strona EUSEW 2018 - zakładka poświęcona Nagrodzie: zobacz
 
 
Źródło: na podstawie informacji Komisji Europejskiej: www.eugreenweek.eu oraz www.eusew.eu  

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

 • Baner: baner-logotyp-01
 • Baner: baner-logotyp-02
 • Baner: baner-logotyp-05
 • Baner: baner-logotyp-06
 • Baner: baner-logotyp-08
 • Baner: YBBregions
Logo: Biuro Regionalne Województwa Lubuskiego w Brukseli
DiscoverEU: 12 tys.... Jaka przyszłość... Komisja przedstawiła...

DiscoverEU: 12 tys. biletów na podróż po...

Jaka przyszłość INTERREG na polsko-niemieckiej...

Komisja przedstawiła propozycję budżetu UE na...