Aktualności

Capturing [Y]our Europe - konkurs fotograficzny Europejskiego Komitetu Regionów

  • 14-05-2019
  • Autor: BRWL
Z okazji 25. rocznicy powstania Europejski Komitet Regionów zaprasza młodych ludzi w wieku 18-30 lat do udziału w konkursie fotograficznym „Capturing [Y]our Europe” do „uchwycenia” Europy w swoim regionie. Konkurs jest współorganizowany przez stażystów Europejskiego Komitetu Regionów, zdjęcia należy przesyłać do 31 maja br.
Konkurs jest skierowany do osób w wieku 18-30 lat, które chcą podzielić się swoimi europejskimi doświadczeniami z własnego regionu.

„Niezależnie od tego, czy jest to centrum społeczne zbudowane z funduszy UE, czy też najlepsza przyjaźń nawiązana w ramach wymiany programu Erasmus, w kreatywny sposób przedstaw wpływ UE na Twój region i Twoje życie osobiste” – zachęcają organizatorzy.

Co należy zrobić?
  • Być w wieku od 18 do 30 lat.
  • Odpowiedzieć na pytanie "Jak odczuwasz obecność UE, w miejscu w którym mieszkasz?" na dwóch zdjęciach: pierwsze zdjęcie powinno przedstawiać wpływ UE na Twój region; drugie zdjęcie powinno przedstawiać Twoją nadzieję na przyszłość lub to, co/jak UE może zrobić lepiej. Wymagana rozdzielczość zdjęcia: minimum 2400 pikseli x 1700 pikseli, 4MP.
  • Podać tytuł każdego z dwóch zdjęć oraz jeden krótki opis obu (maksymalnie 150 słów) w języku ojczystym (organizatorzy konkursu zachęcają do przesłania również tłumaczenia na język angielski).
  • Przesłać swoje prace nie później niż 31 maja 2019 roku o godz.16:00 (czasu brukselskiego) na adres: YFactor.Contest@cor.europa.eu
Nagrodą w konkursie jest m.in. wyjazd do Brukseli i udział w wystawie "Capturing [Y]our Europe Photo Exhibition", która odbędzie się w Brukseli w dniach 26-28 czerwca.

Przed wysłaniem zgłoszenia do Capturing [Y]our Europe należy zapoznać się z regulaminem konkursu.
 
Więcej informacji wraz z regulaminem konkursu oraz adresem kontaktowym organizatorów jest dostępnych na stronie Europejskiego Komitetu Regionów: zobacz
 
 
Źródło: na podstawie informacji Europejskiego Komitetu Regionów

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją