Aktualności

Otwarta rejestracja na konferencję Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii 2019

  • 17-05-2019
  • Autor: BRWL
W dniach 17-21 czerwca odbędzie się kolejna edycja Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii, z tej okazji Komisja Europejska zorganizuje w Brukseli w dniach 18-20 czerwca największą europejską konferencję poświęconą odnawialnym źródłom energii i efektywnemu wykorzystaniu energii w Europie. Podczas sesji dyskutowane będą nowe rozwiązania polityczne, najlepsze praktyki i pomysły w obszarze zrównoważonej energii. Rejestracja na konferencję jest już otwarta!
Tegoroczna edycja  Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii (EUSEW2019)  przebiegać będzie pod hasłem "Kształtowanie przyszłości energetycznej Europy". Wydarzenie skierowane jest do władz publicznych, agencji energetycznych, stowarzyszeń branżowych, przedsiębiorstw, organizacji społeczeństwa obywatelskiego a także mediów.

Konferencji w Brukseli towarzyszyć będzie także Networking Village - przestrzeń networkingowa, która promuje wymianę informacji i nawiązywanie nowych relacji w celu promowania zrównoważonych innowacji energetycznych. Networking Village daje uczestnikom, jak i zainteresowanym stronom, możliwość wymiany poglądów na temat polityki i najlepszych praktyk, a także szansę stworzenia podstaw przyszłej współpracy.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji. Wydarzenie odbywa się w języku angielskim.

Ponadto, pod patronatem „Energy Week” przeprowadzone zostaną liczne wydarzenia: seminaria, konferencje i warsztaty w całej Unii Europejskiej organizowane we współpracy władz publicznych, agencji energii, stowarzyszeń, NGO oraz przedsiębiorstw. Lista i kalendarz wydarzeń znajduje się na stronie poświęconej wydarzeniu https://eusew.eu  
 
 
Więcej informacji:

Strona internetowa Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii: zobacz
Program brukselskiej konferencji EUSEW2019 i rejestracja: zobacz
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją