Aktualności

Warsztat praktycznego pisania wniosków Fazy I Instrumentu MŚP

  • 03-06-2019
  • Autor: BRWL
Mając na uwadze zbliżający się termin ostatniego naboru do Fazy I Instrumentu MŚP, lubusko-wielkopolski Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE w Poznaniu zaprasza przedsiębiorców na praktyczne warsztaty pisania wniosków, które odbędą się 28 czerwca w Poznaniu. W ramach naboru można ubiegać się o 50 tys. euro wsparcia na innowacje.
Warsztaty organizowane przez lubusko-wielkopolski Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE w Poznaniu (RPK) odbędą się 28 czerwca (piątek) w godz. 9:00-15:00 w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, którzy planują wprowadzić na rynek innowacyjny produkt, usługę lub technologię.

Warsztaty poprowadzą ekspert Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE i kierownik Działu Komercjalizacji Badań PPNT oraz ekspert Komisji Europejskiej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale obowiązkowa jest wcześniejsza rejestracja. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, wszystkie zainteresowane osoby proszone są o dokonanie rejestracji  do 25 czerwca 2019 r.

Więcej informacji wraz z programem warsztatu, linkiem do rejestracji można znaleźć na stronie internetowej RPK.
 
 

Źródło: na podstawie informacji RPK rpk.ppnt.poznan.pl  
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją