Aktualności

Otwarta rejestracja na Europejskie Dni Badań i Innowacji w Brukseli

  • 18-06-2019
  • Autor: BRWL
Od 24 do 26 września w Brukseli odbędą się Europejskie Dni Badań i Innowacji. Wydarzenie organizowane przez Komisję Europejską ma na celu zgromadzenie wszystkich zainteresowanych stron i wspólne tworzenie przyszłych polityk badań i innowacji, w tym również dalszego rozwoju założeń ramowego programu badań i innowacji na lata 2021-2027. Rejestracja uczestników jest już otwarta.

Wydarzenie odbędzie się od 24 do 26 września w brukselskim Centre Pompidou - Kanal. Europejskie Dni Badań i Innowacji zgromadzą światowych liderów i decydentów z branży przemysłowej, finansowej, środowisk akademickich i przedsiębiorców w celu przeprowadzenia dyskusji i kształtowania przyszłego krajobrazu badań i innowacji.

Wydarzenie składa się z trzech części: konferencji wysokiego szczebla, która odbędzie się w dniach 24-26 września i dotyczyć będzie istotnych dziedziny nauki, inżynierii, medycyny oraz szerszych zagadnień społecznych i środowiskowych; Innovative Europe Hub - przestrzeni spotkań dla innowatorów, inwestorów, przedsiębiorców oraz całego wachlarza usług, przedsiębiorstw i organizacji (24-26 września) oraz otwartej dla wszystkich wystawy wprowadzającej publiczność do świata nauki „Science is Wonderful!” (dostępna do obejrzenia w dniach 25 i 26 września).

Rejestracja uczestników Europejskich Dni Badań i Innowacji do udziału we wszystkich trzech częściach jest już otwarta, można jej dokonać on-line na stronie Komisji Europejskiej.   
 
 
Więcej informacji:
 
Strona KE poświęcona Europejskim Dniom Badań i Innowacji: zobacz
Rejestracja: zobacz
Przyszły program ramowy badań i innowacji Horyzont Europa na lata 2021-2027  - propozycja KE: zobacz
 
 
Źródło: na podstawie informacji Komisji Europejskiej, www.ec.europa.eu

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją