Aktualności

Europa dla obywateli: trwa nabór wniosków w ramach Partnerstwa i Sieci Miast

  • 19-06-2019
  • Autor: BRWL
Punkt Kontaktowy programu Europa dla obywateli w Polsce informuje o otwartym do 2 września 2019 r. naborze wniosków komponentów: Partnerstwo i Sieci Miast.
Agencja Wykonawcza ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego EACEA ogłosiła otwarcie naboru wniosków na działania w ramach Komponentu 2: 2.1. Partnerstwo miast oraz 2.2 Sieci miast. Przypominarównież o trwającym konkursie wniosków na działanie 2.3. Projekty społeczeństwa obywatelskiego. Termin składania wniosków elektronicznych upływa 2 września o godzinie 12:00 (czasu obowiązującego w Brukseli).

Szczegóły dotyczące zasad dofinansowania znajdują się w Przewodniku Programowym oraz na stronie internetowej Punktu Kontaktowego, w zakładce Komponenty i działania

Oficjalne zaproszenia do składania wniosków zamieszczone zostały na stronie Agencji Wykonawczej EACEA:
  • Partnerstwo miast – zaproszenie do składania wniosków: zobacz
  • Sieci miast – zaproszenie do składania wniosków: zobacz
  • Projekty społeczeństwa obywatelskiego – zaproszenie do składania wniosków: zobacz
Proces rejestracji i składania wniosku z instrukcją w języku polskim dostępny jest w zakładce “Jak złożyć wniosek” (zobacz).

Punkt Kontakty Europa dla obywateli zaprasza także na spotkania informacyjne podczas których eksperci przedstawią program “Europa dla obywateli” oraz warunki przystąpienia do konkursu wniosków. O miejscach i terminach spotkań sukcesywnie Punkt będzie informować w zakładce szkolenia oraz na swoim profilu Facebook.
 
Więcej informacji:
 
Komponent: 2.1. Partnerstwo miast: zobacz
Oraz Komponent  2.2 Sieci miast: zobacz
Przewodnik programowy 2019: zobacz
 
Źródło: na podstawie i z wykorzystaniem informacji ze strony Punktu Kontaktowego Europa dla obywateli www.europadlaobywateli.pl

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją