Aktualności

Ruszyłam rejestracja na Europejski Tydzień Regionów i Miast 2019

  • 11-07-2019
  • Autor: BRWL
Od 7 do 10 października 2019, ponad sześć tysięcy ludzi – ekspertów polityki regionalnej i spójności, a także polityków lokalnych i regionalnych - z całej Europy i poza niej weźmie udział w największym wydarzeniu poświęconemu europejskim regionom i  miastom. Tegoroczna edycja będzie przebiegać pod hasłem „Regiony i Miasta: Filary Przyszłości EU”. Rejestracja na wydarzenia Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast 2019 (EWRC2019) jest już otwarta.

17. edycja Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast oferuje powyżej 300 sesji - w tym warsztaty, sesje laboratoryjne, Regions' Talks, Q&A na zaprezentowane tematy, wystawy w "Agora Village" i degustacje potraw regionalnych. Sesje będą odbywały się w centrum konferencyjnym „the Square”, w siedzibie Europejskiego Komitetu Regionów oraz siedzibach biur regionalnych.

Sesja otwierająca odbędzie się 7 października 2019 w Parlamencie Europejskim, po niej odbędzie się Dialog obywatelski w centrum konferencyjnym „the Square”.

Program oraz rejestracja na wszystkiee oficjalne sesje Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast 2019 są dostępne na stronie EWRC. Rejestracja jest możliwa do piątku 27 września. Językiem roboczym wydarzenia jest angielski, informacje o ewentualnym tłumaczeniu na inne oficjalne język UE zawarta jest w opisie warsztatu.
 
 
Więcej informacji:
 
Strona EWRC2019 wraz z programem i rejestracją: zobacz

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją