Kalendarium informacji

Aktualności

Transmisja Europejskiego Szczytu Edukacji 2019

  • 25-09-2019
Ilustracja do informacji: Transmisja Europejskiego Szczytu Edukacji 2019 Informujemy, iż drugi Europejski Szczyt Edukacji, który odbędzie się w czwartek, 26 września 2019 r. w Brukseli będzie można śledzić na żywo on-line. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie skupiała się na nauczycielach, m.in. ich roli wyzwaniach związanych z tym zawodem.

Druga edycja Szczytu będzie koncentrować się przede wszystkim na roli i zawodzie nauczyciela "Teachers first: excellence and prestige for the European Education Area". Dyskusja będzie podejmować takie kwestie jak: przed jakimi wyzwaniami stoją dziś nauczyciele i jakie zmiany trzeba przewidzieć w przyszłości? Czy nauczyciele są odpowiednio uznawani przez społeczeństwo? Czy otrzymują potrzebne wsparcie? Jaka jest rola nauczycieli w łączeniu edukacji i aktywnego uczestnictwa w społeczeństwie i na rynku pracy?

Podczas szczytu, Komisarz T. Navracsics zaprezentuje także Monitor edukacji i szkoleń z roku 2019.

Transmisja on-line dostępna będzie na stronie Komisji Europejskiej poświęconej Szczytowi w dniu wydarzenia (językiem roboczym wydarzenia jest j. angielski, brak informacji o ewrntualnym dostępnym tłumaczeniu).
 
 
Więcej informacji:
 

Szczegółowy program, informacja o prelegentach oraz transmisja on-line na stronie Europejskiego Szczytu Edukacji 2019:  zobacz    
 
 
Źródło: na podstawie i z wykorzystaniem informacji oraz loga ze strony Komisji Europejskiej, www.ec.europa.eu

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: baner-logotyp-01
  • Baner: baner-logotyp-02
  • Baner: baner-logotyp-05
  • Baner: baner-logotyp-06
  • Baner: baner-logotyp-08
  • Baner: YBBregions
Logo: Biuro Regionalne Województwa Lubuskiego w Brukseli