Kalendarium informacji

Poszukiwania partnerów

Włoska Lombardia poszukuje partnerów do projektu w temacie zatrudnienia i innowacji społecznych

  • BRWL /
  • 12-03-2018
Ilustracja do informacji: Włoska Lombardia poszukuje partnerów do projektu w temacie zatrudnienia i innowacji społecznych Lombardia poszukuje publicznych i prywatnych podmiotów mających doświadczenie w zarządzaniu projektami europejskimi do projektu w ramach Europejskiego programu na rzecz zatrudnienia i innowacji społecznych, który będzie odnosił się do tematyki równowagi życia zawodowego i prywatnego w grupie osób samozatrudnionych.
Program: Europejski program na rzecz zatrudnienia i innowacji społecznych (EaSI),  EaSI PROGRESS AXIS VP/2018/005 (termin zamknięcia naboru wniosków upływa 15 kwietnia 2018)

Cele i opis projektu: projekt będzie nakierowany na osoby samozatrudnione (w szczególności na osoby samozatrudnione, które mają NIP, ale nie kwalifikują się jako freelancerzy) i będzie miał na celu przeprowadzenie mappingu dobrych praktyk na poziomie europejskim dot. równowagi życia zawodowego i prywatnego takich osób, a także doradztwo i informowanie o prawach osób samozatrudnionych oraz zmianie ścieżki kariery pracowników, którzy chcą aby ich praca bardziej odpowiadała potrzebom ich życia prywatnego. Ponadto, projekt ma testować wysoce elastyczne usługi wsparcia równowagi życia zawodowego i prywatnego.

Planowany czas trwania projektu: 2-3 lata, hipotetyczne rozpoczęcie projektu to październik 2018

Poszukujący partnera: DG ds. włączenia społecznego regionu Lombardii (Włochy)

Poszukiwani partnerzy: podmioty publiczne i prywatne mające doświadczenie w zarządzaniu projektami europejskimi, dot. przygotowania dobrych praktyk wspierania równowagi życia prywatnego i zawodowego. Preferowane instytucje z krajów kandydujących oraz potencjalnych kandydatów do UE oraz z krajów o podobnych formach samozatrudnienia jak we Włoszech.

Termin zgłaszania chęci uczestnictwa w projekcie: 31 marca 2018

Kontakt:

Cristina Carolì
Tel: +39 267654545
e-mail

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: baner-logotyp-01
  • Baner: baner-logotyp-02
  • Baner: baner-logotyp-05
  • Baner: baner-logotyp-06
  • Baner: baner-logotyp-08
  • Baner: YBBregions
Logo: Biuro Regionalne Województwa Lubuskiego w Brukseli