Poszukiwania partnerów

Szkoła z Wysp Kanaryjskich poszukuje partnerów do projektu mobilności kadry edukacji szkolnej

  • 07-11-2018
  • Autor: BRWL
Szkoła IES EL RINCON ucząca młodzież w wieku 12-18 lat poszukuje partnerów zainteresowanych przyjęciem w swojej szkole nauczycieli w celu wymiany doświadczeń i możliwości obserwacji dobrych rozwiązań z innych systemów edukacyjnych w Europie.
Program:  Erasmus+, KA1 Mobilność kadry edukacji szkolnej (KA101) a także eTwinning oraz KA2.

Cele projektu: mobilność kadry edukacji szkolnej: wyjazdy zagraniczne kadry nauczycielskiej w celu wymiany doświadczeń i czerpania dobrych rozwiązań z innych systemów edukacyjnych w Europie w ramach mobilności. Głównymi założeniami projektu są poprawa motywacji uczniów do uczenia się oraz udział studentów w inicjatywach europejskich. Szkoła IES EL RINCON jest również zainteresowana uczestnictwem wraz ze swoimi uczniami w projektach Etwinning lub KA2. Szkoła jest też gotowa gościć pracowników swoich partnerów w ramach programu Erasmus +.

Poszukujący partnera: szkoła średnia IES EL RINCON z  Las Palmas de Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich, Hiszpania (uczniowie w wieku 12-18 lat)

Poszukiwani partnerzy:  Potencjalni partnerzy zainteresowani współpracą proszeni są o wypełnienie formularza informacyjnego - przejdź do formularza

Termin zgłaszania chęci uczestnictwa w projekcie i więcej szczegółów o projekcie: brak informacji, prosimy o kontakt z przedstawicielem szkoły panem Danielem Puche

Kontakt:

Daniel PUCHE
IES EL RINCÓN
Email
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją