Poszukiwania partnerów

Projekt wymiany dobrych praktyk w zakresie wykrywania, diagnozowania oraz leczenia autyzmu

  • 28-02-2019
  • Autor: BRWL
Rada francuskiego departamentu Gironde poszukuje partnerów do projektu w ramach programu Erasmus+ KA2, który będzie koncentrować się na wymianie wiedzy i dobrych praktyk dotyczących autyzmu – metodologii i idei wykrywania, diagnozowania oraz leczenia.
Program: Erasmus+, KA2 (Działania kluczowe 2: partnerstwa strategiczne w edukacji dorosłych, wwymiana dobrych praktyk), termin zamknięcia zaproszenia do składania wniosków upływa 21 marca 2019.

Cele projektu: wymiana wiedzy i dobrych praktyk dotyczących autyzmu, działania skupiające się na wykrywaniu, diagnozowaniu i leczeniu autyzmu oraz podnoszeniu świadomości o autyzmie.

Planowany czas trwania projektu: 2 lata,  od września 2019 do września 2021 r.

Poszukujący partnera: Władze Departamentu Gironde w regionie Nowa Akwitania, władze szczebla lokalnego we Francji (Departament Gironde zamieszkuje ok. 1,5 mln mieszkańców)

Poszukiwani partnerzy: 1-2 partnerów: władze lokalne; grupy rodziców oraz organizacje zawodowo zajmujące się tematyką autyzmu; fundacje itd.

Termin zgłaszania chęci uczestnictwa w projekcie:  ze względu na zbliżający się termin zamknięcia naboru, poszukujący partnera prosi o kontakt najpóżniej do 11 marca 2019 r.
 
Więcej informacji: w załącznym dokumencie

Kontakt:

Service Europe et International
(Europe and International
Department): e-mail

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki