Poszukiwania partnerów

Andaluzyjskie Centrum technologiczne TECNOVA poszukuje partnerów do współpracy

  • 11-03-2016
  • Autor: BRWL
Andaluzyjskie Centrum technologiczne TECNOVA (Hiszpania) poszukuje partnerów pragnących złożyc wniosek w ramach programu INTERREG Europa w dziedzinie rozwolu rolnictwa oraz zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstw na miedzynarodowym rynku.
Program: INTERREG Europa

Zaproszenie do wspólnej pracy nad projektem: Jako jeden z najważniejszych interesariuszy zaangażowanych w rolnictwo oraz związane z nim polityki, niniejsza instytucja jest niezwykle zainteresowana znalezieniem partnerów do współpracy nad wnioskiem projektu w następnej edycji programu INTERREG Europa.

Poszukujący partnera:TECNOVA jest Technologicznym Centrum Działalności Rolnej z siedzibą w Almerii (Andaluzja, Hiszpania). Instytucja ta składa się z ponad 120 przedsiębiorstw działających w takich dziedzinach jak biotechnologia, technologia pożniwna, paczkowanie czy inżynieria ekologiczna. Głównym celem niniejszej organizacji jest wspieranie innowacji oraz rozwoju technologicznego jako środków do promowania lepszej konkurencyjności przedsiębiorstw na międzynarodowym rynku. Do głównych obszarów zainteresowań TECNOVA należą: produkcja jedzenia i roślin, odżywianie roślin, jakość i bezpieczeństwo żywności, zdrowie i biotechnologia, zrównoważone zarządzanie środowiskiem, odnawialne źródła energii, technologie pożniwne, zarządzanie odpadami oraz gospodarowanie wodą.

Kontakt:
Eva Justicia Calderón
email
tel: +34 950 29 08 22
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki