Kalendarium informacji

Młodzież > Młodzi On-Life

Konferencja FRSE w Warszawie inaugurująca Europejski Korpus Solidarności

  • BRWL /
  • 18-10-2018
Ilustracja do informacji: Konferencja FRSE w Warszawie inaugurująca Europejski Korpus Solidarności Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowa Agencja Programu Erasmus+ zaprasza przedstawicieli instytucji oraz organizacji edukacyjnych do udziału w inauguracji Europejskiego Korpusu Solidarności w Polsce, która odbędzie się 30 października br. w Zamku Ujazdowskim w Warszawie.
Konferencja inaugurująca Europejski Korpus Solidarności organizowana jest przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce.

Europejski Korpus Solidarności to nowy program Komisji Europejskiej umożliwiający młodzieży zdobycie cennego doświadczenia, rozwój umiejętności i wniesienie wkładu na rzecz społeczeństwa. Organizacje i instytucje mogą zyskać pomoc w swoich codziennych działaniach, zaangażowanych wolontariuszy, pracowników i stażystów.

Europejski Korpus Solidarności promuje solidarność i zaangażowanie, które są fundamentami społeczeństwa obywatelskiego i demokracji. Istotnym celem Europejskiego Korpusu Solidarności jest walka z wykluczeniem społecznym przez aktywne angażowanie osób z mniejszymi szansami.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja (formularz rejestracyjny). Organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu na miejsce spotkania.
 
Kontakt:

Organizacja wydarzenia:
Agnieszka Bielska
tel. 22 46-31-423;  e-mail
 
 
Więcej informacji :

Szczegółowe informacje o konferencji: zobacz
Formularz rejestracyjny: zobacz
Strona Agencji Narodowej Programu Erasmus+ : zobacz
 

Źródło: FRSE, Agencja Narodowa Programu Erasmus+ w Polsce www.erasmusplus.org

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: baner-logotyp-01
  • Baner: baner-logotyp-02
  • Baner: baner-logotyp-05
  • Baner: baner-logotyp-06
  • Baner: baner-logotyp-08
  • Baner: YBBregions
Logo: Biuro Regionalne Województwa Lubuskiego w Brukseli