Młodzież > Młodzi On-Life

#euFilmContest: wygraj wyjazd na festiwal filmowy w Cannes!

  • 14-02-2019
  • Autor: BRWL
Kochasz europejskie kino? Sprawdź swoją wiedzę i weź udział w konkursie! Komisja Europejska w ramach programu Kreatywna Europa - Media zaprasza do udziału w trzeciej edycji #euFilmContest. Do wygrania jest 10 wycieczek na festiwal filmowy w Cannes w maju 2019 r. – w tym podróż i hotel. To okazja, aby bliżej poznać europejski sektor audiowizualny i spotkać się ze specjalistami z branży filmowej. W konkursie można wziąć udział do 19 marca br.
Osoby pełnoletnie zainteresowane udziałem w konkursie do 19 marca 2019 r. muszą odpowiedzieć na serię 18 pytań dotyczących europejskich filmów wspieranych przez UE w ramach programu Media.

Wygrywa 10 uczestników z największą liczbą punktów. Nagrodą jest 10 wycieczek na festiwal filmowy we francuskim Cannes w maju 2019 r. Każda z nagród obejmuje bilet w obie strony do Cannes oraz dwa noclegi dla jednej osoby z jakiegokolwiek z wymienionych w regulaminie krajów (UE28+). Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i podróż. Zwycięzcy wezmą udział w pokazach dwóch filmów wybranych do konkursu w sekcji La Quinzaine des Réalisateurs/ Directors’Fortnight i Semaine de la Critique / International Critics’ Week. Dostaną również akredytację festiwalową zapewniającą dostęp do budynków, w których odbywa się festiwal.

 W przypadku remisu zadecyduje odpowiedź na pytania dodatkowe. Nazwiska laureatów organizatorzy ogłoszą na początku kwietnia 2019 r.

Więcej informacji o warunkach konkursu oraz możliwości zdobycia dodatkowych punktów na stronie poświęconej programu MEDIA poświęconej konkursowi: zobacz
 
 
Źródło: na podstawie i z wykorzystaniem informacji ze strony konkursu #euFilmContest https://wealllovestories.eu/pl/filmcontest_pl
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją