Młodzież > Młodzi On-Life

Wolontariusze czwartej tury EVS projektu „yBBregions” wybrani!

  • 11-12-2015
  • Autor: BRWL
W wyniku rekrutacji przeprowadzonej w listopadzie i grudniu 2015 roku, wybrani zostali ostatni już uczestnicy Wolontariatu Europejskiego EVS w ramach projektu „yBBregions”, wśród nich Lubuszanka, która przez trzy miesiące będzie wspierać działania Biura Regionalnego Województwa Lubuskiego w Brukseli.
Nabór do czwartej i jednocześnie ostatniej  tury EVS został przeprowadzony wśród młodych Lubuszan w wieku 18-30 lat, zgodnie z kryteriami programu "Młodzież w działaniu" na lata 2007-2013, z którego współfinansowany jest projekt. Z przyczyn proceduralnych oraz mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników EVS, realizacja wolontariatu w Brukseli rozpocznie się 8 lutego i potrwa do 8 maja 2016 roku.
 
Wybrani wolontariusze EVS:
  • Karolina Adamska (Województwo Lubuskie, Polska)
  • Katarina Pivovarnikova (Kraj Preszowski, Słowacja)
  • Irene Roncone (Region Abruzji, Włochy)
  • Antonella Menna (Region Abruzji, Włochy)
Wszystkim uczestnikom rekrutacji bardzo serdecznie dziękujemy za zgłoszenia i jednocześnie zapraszamy do kolejnego, ostaniego naboru projektu "yBBregions" -na IV edycję Międzynarodowej Wymiany Młodzieży TYE (zgłaszać się mogą Lubuszanie w wieku 18-25 lat), która realizowana będzie w kwietniu 2016 roku. Nabór przewidywany jest na luty-marzec 2016 roku, niemniej już teraz można dołączyć się do internetowej społeczności projektu „yBBregions”, aby otrzymać powiadomienie o działaniach projektu.
 
Więcej informacji o projekcie na stronie UMWL: zobacz oraz na stronie projektu yBBregions”: zobacz
 
 
Projekt współfinansowany ze środków programu UE "Młodzież w działaniu" na lata 2007-2013

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją