Logo: Województwo lubuskie
Biuro Regionalne Województwa Lubuskiego w Brukseli

Kalendarz wydarzeń

Aktualności

MSCA - Granty na (re)start kariery naukowej Jak aplikować i zwiększać swoje szanse na sukces!

  • 09-06-2021
  • Autor: BRWL
  • drukuj
Biuro Regionalne Województwa Lubuskiego w Brukseli,  Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE, Business & Science Poland oraz Biuro Informacyjne Województwa Wielkopolskiego w Brukseli zapraszają do udziału w kolejnym webinarium, tym razem poświęconym Działaniom Marie Skłodowska Curie w ramach programu Horyzont Europa.  Wydarzenie odbędzie się już jutro, w czwartek 10 czerwca 2021 r w godz. 10:00 – 12:00.
 
Celem wydarzenia jest informowanie potencjalnych beneficjentów o korzyściach, ale także najskuteczniejszych sposobach ubiegania się o granty MSCA.

Jak aplikować i zwiększać swoje szanse na sukces? O regułach i zasadach aplikowania opowie pani Maria Carvalho Dias, Oficer ds. Programów Badawczych, Europejska Agencja Wykonawcza ds. Badań Naukowych Komisji Europejskiej. Z kolei swoim doświadczeniem stypendystki MSCA podzieli się z uczestnikami Dr Magdalena Matczak z Wydział Archeologii, Klasyki i Egiptologii  Uniwersytetu w Liverpoolu oraz Centrum Badań Bioarcheologicznych, Wydziału Ewolucji Człowieka i Zmiany Społecznej Uniwersytetu Stanowego Arizony. Zaś wskazówkami jak wygląda dobrze napisany wniosek, z perspektywy eksperta oceniającego aplikacje MSCA, podzieli się prof. dr hab. Mariusz Lamentowicz, z Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM, Ekspert Komisji Europejskiej.

Ze szczegółowym programem wydarzenia można zapoznać się na stronie lubusko-wielkopolskiego Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE: zobacz program

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja: przejdź do rejestracji na stronie RPK
 
 
Serdecznie zapraszamy!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Dane kontaktowe

Biuro Regionalne Województwa Lubuskiego w Brukseli

 
Przedstawiciel Biura: Jarosława Suchecka
 
Biuro Regionalne Województwa Lubuskiego w Brukseli
 
Avenue Palmerston 3
B-1000 BRUKSELA

 
Tel: +32 2 234 68 56
Fax: +32 2 234 68 59

 
 

Biuro Współpracy Zagranicznej i Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Dyrektor: Radosław Brodzik
 
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze      
 
Ul. Podgórna 7
PL 65-057 ZIELONA GÓRA

 
Tel: +48 68 45 65 389