Kalendarium informacji

Młodzież > Młodzi On-Life

#EYE2018: 8000 młodych ludzi, 2 dni w Strasbourgu, niezliczona ilość pomysłów

 • BRWL /
 • 30-05-2018
 • drukuj
 • poleć
 • PDF
Ilustracja do informacji: #EYE2018: 8000 młodych ludzi, 2 dni w Strasbourgu, niezliczona ilość pomysłów Niespełna rok przed wyborami europejskimi 8000 młodych ludzi przybędzie do Strasburga na Europejskie Spotkanie Młodzieży, by przez dwa dni dyskutować i dzielić się pomysłami na Europę. Wydarzenie będzie też transmitowane on-line.
W Europejskim Spotkaniu Młodzieży (EYE) 1-2 czerwca w Strasburgu weźmie udział rekordowa liczba uczestników z całej Europy i ze świata. EYE to ponad 400 różnych wydarzeń, debat, performansów i warsztatów, dzięki którym młodzi Europejczycy mogą podzielić się z posłami i decydentami politycznymi swoimi pomysłami i spostrzeżeniami o Europie.

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani uroczyście otworzy EYE 2018 w piątek 1 czerwca o godz. 10:00. Pomysły z dwudniowego wydarzenia zostaną zebrane w specjalnym sprawozdaniu, a najlepsze z nich zostaną zaprezentowane komisjom parlamentarnym po wakacjach.

EYE będzie transmitowane w sieci. Organizatorzy zapraszają również do odwiedzenia Facebooka - na oficjalnych stronach Parlamentu Europejskiego i Europejskiego Spotkania Młodzieży przeprowadzona zostanie relacje na żywo, wywiady z gośćmi i uczestnikami. Pamiętaj też, aby dołączyć do oficjalnego wydarzenia na Facebooku! Relacje na żywo znajdziecie także na Twitterze - na oficjalnych profilach Parlamentu Europejskiego @Europarl_EN i @Europarl_FR.

Chcesz wziąć udział w debacie online? Opatrz swoje posty w mediach społecznościowych hashtagiem #EYE2018! Możesz również śledzić relacje na żywo na Instagramie i Snapchacie lub korzystać z aplikacji EYE 2018 dostępnej na urządzenia z systemem Android, iOS i na komputery.

Osoby przebywające w Strasburgu, Parlament Europejski zaprasza też do odwiedzenia stoiska zespół mediów społecznościowych Parlamentu Europejskiego w Espace Emilio Colombo, gdzie można m. in. odblokować specjalny filtr EYE na Snapachata i skorzystać z fotobudki "I love EU".
 
Więcej informacji:
 
Strona Europejskiego Spotkania Młodzieży (EN): zobacz
Program EYE 2018 (EN): zobacz
Pobierz aplikację EYE 2018: zobacz
EYE 2018 na Facebooku: zobacz
EYE 2018 na Twitterze: zobacz
EYE 2018 na Instagramie: zobacz
 
 
Źródło: Parlament Europejski, www.europarl.europa.eu

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

 • Baner: baner-logotyp-01
 • Baner: baner-logotyp-02
 • Baner: baner-logotyp-05
 • Baner: baner-logotyp-06
 • Baner: baner-logotyp-08
 • Baner: YBBregions
Logo: Biuro Regionalne Województwa Lubuskiego w Brukseli
Wyraź swoją opinię na... Otwarta rejestracja na... 15 lat członkostwa... Komisja przedstawiła...

Wyraź swoją opinię na temat przyszłych celów...

Otwarta rejestracja na Europejskie Dni Badań i...

15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej:...

Komisja przedstawiła propozycję budżetu UE na...