Aktualności

EIT zaprasza na cykl wydarzeń INNOVEIT

  • 18-08-2022
  • Autor: BRWL
Krajowy Punkt Kontaktowy programów badawczych UE w Polsce informuje o cyklu wydarzeń organizowanych przez Europejski Instytutu Innowacji i Technologii pod nazwą INNOVEIT, które odbywać się będą w 10 miastach UE od 15 września do 11 października.
Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) jako grupę docelową uczestników swoich wydarzeń wskazuje przedstawicieli przemysłu i biznesu, badaczy i naukowców, a także inwestorów i decydentów oraz start-upy.

Cykl INNOVEIT gościć będzie również w Polsce. 22 września 2022  w Warszawie odbędzie się INNOVEIT Warsaw – Connecting regions, industries, and innovators.

Szczegółowe informacje o tym wydarzeniu a także pozostałych z cyklu INNOVEIT można znaleźć na stronie EIT.

Więcej informacji:

 
Źródło: Krajowy Punkt Kontaktowy programów badawczych UE w Polsce www.kpk.gov.pl

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją